8258 Badacsonytomaj,
Kert u. 8.

87/471-573, 30/574-6749
altisk@altisk-btomaj.edu.hu

Találatok: 140

Tavasszal az Agrárminisztérium, a Föld napja alkalmából meseíró pályázatot hirdetett: „Mesék a Zümmögő birodalomból” címmel. Iskolánk diákjai tollat ragadtak és fantáziájukat, kreativitásukat megmutatva indultak a pályázaton.

A kiírásra 903 mese érkezett be. A többkörös bírálatot követően 70 mesét javasolt megjelentetésre a zsűri és a környezetvédelemért felelős helyettes államtitkár.  Ezek között szerepel az értékelő bizottság ajánlása alapján iskolánkból Tóth Titanilla 6. osztályos tanuló munkája. A pályázati felhívásra beérkezett mesékből– szakmai lektorálás és szerkesztés után – online mesekönyv készül.

Gratulálunk a szép eredményhez!

                                                                                                      Lesz Renáta Adrienn

                                                                                                                     szaktanár